Zein men kozmetik akupunktur

Ze-i men tek başına cildi düzelten bir uygulama değildir. Ze-i Men aslında bir tedavidir.Amaç sağlıklı bir organizmanın dışa yansıyan sağlıklı görüntüsünü oluşturmaktır. Çünkü bedenin dış görüntüsü, çizgileri içinin yansımasıdır. Cildin parlak , pürüzsüz olması kan dolaşımı, hormonlar, kollajen , elastin yapımı, vitamin A gibi birçok unsurun uygun biçimde biraraya gelmesine bağlıdır.O halde iç donanım ne kadar iyi ise dış görüntüde o kadar iyi olacaktır.Yani cildimiz aslında bizim için bir sağlık göstergesidir.Bunu esas almadığımız sürece cilt için yapacağımız herşey motoru bozuk bir arabanın kaportasını cilalamak gibi anlamsız ve faydasız kalacaktır.Zaten Ze-i Men sağlıklı insan demektir.

Ze-i Men kozmetik akupunkturla ilgili ABD' de birçok olumlu klinik gözlem vardır.Eğitimler Türkiye' de Martha Lucas tarafından yapılıyor.En iyi başlama yaşı 30-40'lı yaşlar olup henüz çizgilerin oluşmadığı daha genç yaşlarda da başlanabilr.

Ze-i Men de yüze kol ve bacaklara birçok vücut noktasına akupunktur uygulanır. Meridyenlerin , organların enerjileri dengelenir.Kişi kendini daha zinde , uyanık ve sağlıklı hisseder. Bu yüzden idarecilik , koçluk yapanlar için çok faydalıdır.Cildin kollajen , elastin oranı , kan dolaşımı artar.Cilt gergin ve canlı olur, onarım faaliyetleri başlar.Tedavi sırasında çay, kahve ,sigara alınmaz, spor yapılırsa ve beraberinde bazı vitamin , anti-aging(yaşlanmayı önleyici ) ajanlar kullanılırsa ve yeterince su tüketilirse sonuç daha güzel olur.Genç kız cildi gibi mimikleri silinmiş bir yüz beklenmemelidir.Tedavide %10 başarısızlık ihtimali vardır.Bununla birlikte bazı kişilerde ilk seanstan itibaren , bazılarında ilerleyen seanslarda bazılarında ise tedavi bitiminde sonuç alınabileceği unutulmamalıdır.

Uygulama haftada 2 kere olmak üzere 10 hafta boyunca uygulanır ve her 4-6 ayda bir 2 seans hatırlatma seansı yapılır. İlk 12 seansa özellikle özen gösterilmelidir.Ze-i Men kozmetik akupunktur sağlık üzerine etkilerinden dolayı kozmetik dışı amaçlarla da uygulanır. O yüzden sadece kadınlarla sınırlı bir uygulama alanı yoktur.Erkekler de faydalanır.

Genel olarak tedavide kullanıldığı durumlar:

-Ciltteki kırışıklık, akne , sarkma gibi problemler,

-Hafif migren,

-Hafif ve orta depresyon,

-Sindirim problemleri ve buna bağlı egzema vb durumlar,

-Sıcak basmaları

-Gece terlemeleri

-Menaapoz yakınmaları

Boyun için de ayrı kozmetik protokolü uygulanır .Önce yüze uygulanır sonra boyuna geçilir. Boyun için uygulanan Ze-i Men Kozmetik akupunktur protokolünden boyun bölgesine radyasyon uygulamasına maruz kalan nazofarinx karsinomlu hastalarda boyunda sellülitis geliştiğinde çok yüz güldürücü sonuçlar alınabilir.

Bizimle iletişime geçin, danışmak istediklerinizi danışın.

Adresimiz

Gevher Nesibe M. Gök Geçidi, Erdem Plaza, No:17/16 Kat:4 38010

Çalışma saatleri
Pazartesi - Cumartesi 9:30 - 18:00
Cumartesi 9:30 - 18:00
Pazar Kapalı
Telefon numaramız
0532 430 04 40
Sosyal medya